English version

Deutsch version
O firmě
Výroba
Kontakty

Výrobním programem firmy je specializace na zakázkovou výrobu válcových navíjených dílů pro elektrotechniku:

  1. cívky pro feritová jádra typů
    E, EFD, ER, ETD, EC, EP, U, RM, SK

  2. tlumivky, síťové, oddělovací a sdělovací transformátory na plechových jádrech typu
    EI, E, EE, ED, EK, L, LL, M, MD, PM, UA, UI

  3. atypické druhy válcových cívek, včetně samonosnýchVšechny tyto cívky vineme na švýcarských strojích zn. METEOR v šířce vinutí od 0,2 do 200 mm, průměru vinutí do 120mm a drátem o průměru 0,036 - 1,8 mm. Transformátory do příkonu 500 VA.

Jsme schopni při požadavku zákazníka zpracovat dodané parametry výrobku do výpočtu a realizace vzorku pro ověření před zahájením sériové výroby.

Navinuté díly kompletujeme až do finálního provedení dle požadavků zákazníka, tj. libovolné ukončování cívek - letování vývodů, obalování, pouzdření, zalévání apod.Všechny vinuté díly můžeme na přání zákazníka kvalitně impregnovat ve vakuu pro zabezpečení vyšší elektrické pevnosti pro oblast použití až do 180 C.

V případě požadavku navíjené díly zaléváme do samozhášecí zalévací hmoty, která zaručuje kvalitní izolaci elektrickou a zvukovou od okolního prostředí.

Všechny vinuté díly vyrábíme z kvalitních materiálů, které odebíráme od renomovaných evropských výrobců a jsme schopni splnit každý požadavek zákazníka, který je v našich technologických možnostech.

Samozřejmostí u všech vyráběných dílů je výstupní kontrola, kdy jsme schopni dle přání zákazníka zkoušet izolační pevnost vinutí až do 6 kV.

Maximální pozornost od přijetí poptávky zákazníka až po expedici výrobků je věnována kvalitě odváděné práce. Našim kredem je rriaximální spokojenost zákazníka, která je zabezpečována rychlým zpracováním nabídky, kvalitou práce v celém procesu přijetí zakázky a výroby, krátké dodací Ihůty, příznivá cena a servis.

V současné době máme naše zákazníky v Německu, Holandsku a České republice.

Naše výrobky jsou označeny logem


Wilera s.r.o., Havlíčkova 260, 280 58 Kolín 4, tel: +420 321 726942, fax: +420 321 713680  mail: wilera@wilera.cz